Doktersassistente (3 dagen per week) | Huisartsenpraktijk Prinsenbeek

Wij zijn een NHG-geaccrediteerde praktijk in Prinsenbeek, toegewijd aan het bieden van hoogwaardige zorg aan onze patiënten. Met een team van deskundige professionals streven we ernaar om een ondersteunende en vriendelijke omgeving te bieden waarin zowel medewerkers als patiënten gedijen. Ons team telt 7 huisartsen, waarvan 4 in de maatschap, 10 assistentes, 3 POH’s-S, 2 POH's-GGZ en 2 praktijkmanagers, allen met een enthousiaste, flexibele en klantgerichte werkhouding. 
De praktijk heeft de zorg voor ruim 13.000 patiënten. 

De functie

Als doktersassistente ben je een essentieel onderdeel van ons team. Je bent het eerste aanspreekpunt voor patiënten en draagt bij aan een soepele werking van de praktijk. Je taken omvatten onder andere: 

 • Ontvangst van patiënten aan de balie en telefonisch te woord staan. 
 • Afspraken inplannen en beheren. 
 • Medische dossiers bijwerken en administratieve taken uitvoeren. 
 • Ondersteunen van artsen tijdens spreekuren en medische handelingen. 

Wat vragen wij?

 • Afgeronde opleiding tot doktersassistente. 
 • Ervaring in een huisartsenpraktijk is een pré. 
 • Kennis van het elektronisch patiëntendossier Medicom is een pré. 
 • Goede communicatieve vaardigheden en patiëntgerichte houding. 
 • Accuraat en stressbestendig. 

Wat bieden wij?

 • Een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving. 
 • Een gemotiveerd en gezellig team. 
 • Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele ontwikkeling. 
 • Marktconform salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. 

Solliciteren

Ben je enthousiast geworden en herken je jezelf in het profiel? Stuur dan je sollicitatiebrief en CV naar praktijkmanager@huisartsenprinsenbeek.nl. De sluitingsdatum voor deze vacature is 23 februari 2024.  

Terug naar alle vacatures